10.06.2012. Trasy Strefy MTB w pełni przejezdne
Trasy naszej Strefy są w pełni przejezdne.
Stowarzyszenie Przyjaciół Głuszycy prowadzi /.../
Mapy tras w serwisie BikeBrother.com

Dzięki uprzejmości chłopaków z BikeBrother.com, GG, oraz rgloda na serwisie zamieszczono /.../

Działy "Trasy" i "Warto zobaczyć" już dostępne

W dziale TRASY znajdują się opisy i mapki wszystkich tras StrefyMTB. W dziale WARTO ZOBACZYĆ znajdują /.../

Szlak zielony

Charakterystyka szlaku zielonego, który nie jest opisany na stronie Głuszycy . Dystans 49km, suma /.../

wszystkie
Kadra Polski na ME MTB

Mistrzostwa Europy w kolarstwie górskim w tureckiej Kapadocji coraz bliżej. Trener kadry narodowej Andrzej Piątek powołał na wyjazd do Turcji 11 osób. Impreza odbędzie się w dniach 12-15 lipca 2007.

źródło:  "s24.pl"

Tymczasem Polscy zawodnicy, a szczególnie kobiety szlifują swoją formę na różnorakich wyścigach. Maja Włoszczowska zdobyła złoto ze startu wspólnego na szosowych MP, Aleksandra Dawidowicz srebro w orliczkach, Anna Szafraniec i Magdalena Sadłecka startowały w PŚ MTB w Kanadzie, a Karolina Kozela wygrała Grand Prix Dohnany na Słowacji - wyścig zaliczany do klasyfikacji UCI.

Wśród męskiej części ekipy najlepiej w ostatnim czasie spisywał się Dariusz Batek, który ku zaskoczeniu wszystkich zdobył srebrny medal w indywidualnej jeździe na czas podczas szosowych MP w Kielcach.