MTBgaleriagaleriatrasywartonoclegidojazd
 
10.06.2012. Trasy Strefy MTB w pełni przejezdne
Trasy naszej Strefy są w pełni przejezdne.
Stowarzyszenie Przyjaciół Głuszycy prowadzi /.../
Mapy tras w serwisie BikeBrother.com


Dzięki uprzejmości chłopaków z BikeBrother.com, GG, oraz rgloda na serwisie zamieszczono /.../

Działy "Trasy" i "Warto zobaczyć" już dostępne

W dziale TRASY znajdują się opisy i mapki wszystkich tras StrefyMTB. W dziale WARTO ZOBACZYĆ znajdują /.../

Szlak zielony

Charakterystyka szlaku zielonego, który nie jest opisany na stronie Głuszycy . Dystans 49km, suma /.../

wszystkie
Jelenia Góra Trophy - Maja Włoszczowska MTB race - druga edycja już 8-9 maja 2010 !

Wpisujemy się na stałe w kalendarz kolarskich imprez. Po udanym debiucie w 2009 roku Jelenia Góra Trophy – Maja Włoszczowska MTB race podnosi poziom. W tym roku to już nie tylko wyścig olimpijskiego formatu XC. Idąc śladem światowych trendów dzień przed głównym wyścigiem zapraszamy na pełne emocji wieczorne kryterium w samym sercu miasta – na jeleniogórskim Placu Ratuszowym. W niedzielę natomiast na terenie Pałacu Paulinum w głównym wyścigu najlepsi kolarze świata będą ponownie walczyć o cenne nagrody i punkty do olimpijskich kwalifikacji. I uwaga! W tym samym czasie tuż obok na specjalnie przygotowanych odcinkach rozegrane zostaną zawody Pucharu Europy w tialu rowerowym! Kto nie widział jeszcze na własne oczy zawodników wybijających się na rowerach metr w górę, skaczących po skałach, czy stojących na jednym kole tuż nad przepaścią, nie może przegapić takiej okazji.

Jelenia Góra Trophy 2009 padło łupem zagranicznych gości. Na najwyższym stopniu podium stanęli Jiri Friedl z Czech oraz Catharine Pendrel z Kanady. Kto okaże się najlepszy tym razem? Jakie kolarskie sławy zobaczymy na starcie? Już dziś możemy potwierdzić, że po raz kolejny Jelenią Górę odwiedzi legenda kolarstwa górskiego – Mistrz Olimpijski z Sydney Miguel Martinez. Na starcie pojawi się również gwiazda amerykańskiego MTB – Marry McConnelough. Pod znakiem zapytania jest jeszcze kilka bardzo ciekawych nazwisk. Póki co pozostawimy to w tajemnicy licząc na miłą niespodziankę dla naszych kibiców. Oprócz gwiazd ze świata pamiętajmy także o naszym rodzimym skarbie! Przecież Polki ubiegły sezon skończyły na drugim miejscu w rankingu Międzynarodowej Unii Kolarskiej! Liczymy zresztą, że to właśnie one będą dyktować warunki na Jelenia Góra Trophy. Maja Włoszczowska, Anna Szafraniec, Aleksandra Dawidowicz, Magdalena Sadłecka – każdą z nich stać na zwycięstwo z najgroźniejszymi rywalkami. Oczywiście najbardziej liczymy na gospodynię imprezy.. Wśród panów groźni będą na pewno zawodnicy z Czech, którzy w ubiegłym roku pokonali samego Mistrza Olimpijskiego z Sydney Miguela Martineza. Czy uda mu się zrewanżować? A może przeszkodzą mu w tym świetni Polacy? Marek Galiński, Piotr Brzózka, Marek Konwa...?

Przyjedźcie 8-9 maja do Jeleniej Góry wspomóc swoich faworytów!

<<<
Aktualnie brak imprez

podaj adres e-mail:
Walim MTB Bike Maraton Gmina Głuszyca - kraina tajemnic i przygody Łomnicka Chata BikeBrother.com MTBpro.pl Wałbrzych Miasto MTB
 


Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu INTERREG III A Czechy - Polska.
Szlaki MTB - Trasy MTB