MTBgaleriagaleriatrasywartonoclegidojazd
 
10.06.2012. Trasy Strefy MTB w pełni przejezdne
Trasy naszej Strefy są w pełni przejezdne.
Stowarzyszenie Przyjaciół Głuszycy prowadzi /.../
Mapy tras w serwisie BikeBrother.com


Dzięki uprzejmości chłopaków z BikeBrother.com, GG, oraz rgloda na serwisie zamieszczono /.../

Działy "Trasy" i "Warto zobaczyć" już dostępne

W dziale TRASY znajdują się opisy i mapki wszystkich tras StrefyMTB. W dziale WARTO ZOBACZYĆ znajdują /.../

Szlak zielony

Charakterystyka szlaku zielonego, który nie jest opisany na stronie Głuszycy . Dystans 49km, suma /.../

wszystkie
FINAŁ POWERADE MTB MARATHON 2009

19 września w Istebnej odbędzie się dziewiąta i zarazem ostatnia edycja tegorocznego POWERADE MTB MARATHON 2009. Na starcie spodziewanych jest ponad 600 zawodników. Na starcie pojawią się również zawodnicy Strefa MTB Głuszyca: Dawid Duława, Robert Duława, Ireneusz Gumny i Kamil Gumny. Zawodnicy w ostatnim już tegorocznym marathonie organizowanym przez Grzegorza Golonko rywalizować będą na trzech dystansach: Mini - 22 km, Mega - 50 km, Giga - 68 km. 
Istebna jest bardzo wyjątkowym miejscem dla kolarzy MTB. To tutaj co rok organizowany jest Beskidy MTB Trophy i finał Powerade MTB Marathon. Wydawać by się mogło, że przez 5 lat kolarze pokonali już wszystkie możliwe trasy, lecz jest inaczej. W tym roku powstała nowa trasa, która powstała z połączenia najciekawszych odcinków tras z lat ubiegłych.
W Istebnej odbędzie się finałowa dekoracja tegorocznej edycji Powerade MTB Marathon. Najlepszym zawodnikom w każdej kategorii wręczone zostaną nagrody m.in.  amortyzatory, bony towarowe, buty, hamulce, kaski,  obręcze, opony, plecaki,  rękawiczki, torby. Wśród wszystkich zawodników, którzy ukończyli minimum 3 edycje w Powerade MTB Marathon rozlosowany zostanie rower Specialized Epic Marathon Carbon o wartości 19.690 zł.  Natomiast wśród wszystkich uczestników, którzy ukończyli wszystkie zawody w serii TOP5 w Powerade MTB Marathon rozlosowana zostanie rama Rocky Mountain Element Team o wartości 5.890 zł.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w ostatniej edycji POWERADE MTB MARATHON 2009 i do wzięcia udziału w przyszłorocznych edycjach POWERADE MTB MARATHON 2010.

<<<
Aktualnie brak imprez

podaj adres e-mail:
Walim MTB Bike Maraton Gmina Głuszyca - kraina tajemnic i przygody Łomnicka Chata BikeBrother.com MTBpro.pl Wałbrzych Miasto MTB
 


Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu INTERREG III A Czechy - Polska.
Szlaki MTB - Trasy MTB